Maystar S.L. jest hiszpańską firmą z siedzibą w Tarragonie, specjalizującą się w produkcji i sprzedaży profesjonalnych kosmetyków oraz produktów depilacji.

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w sektorze kosmetycznym, firma Maystar zdobyła międzynarodową renomę jako producent szerokiej gamy produktów najwyższej jakości.

Firma Maystar Cosmética Laboratories została założona w 1984 przez Jesúsa Bonana, młodego businessmana, którego celem było utworzenie światowej marki - referencyjnej w dziedzinie zawodowej pielęgnacji urody. Założony cel został osiągnięty w 1991, kiedy Jesús Bonan stworzył i opatentował innowacyjny System Depilacji Roll-On, najczęściej kopiowany i uważany na całym świecie za referencyjny. Od samego początku równolegle pracował także nad rozwojem produktów kosmetycznych, które dzięki doskonałemu przygotowaniu naukowemu miały otworzyć firmie drogę do pozycji najlepszej marki branży kosmetycznej w Hiszpanii.

Obecnie, Maystar dysponuje nowoczesnymi obiektami przemysłowymi o powierzchni blisko 5.000 m2, skąd doświadczony personel świadczy usługi dla klientów w blisko 65 krajach na całym świecie.

LABORATORIA MAYSTAR COSMÉTICA

Produkty Maystar Cosmética wykonane są z najlepszych pod względem jakości składników czynnych w celu zapewnienia zdrowej, odżywionej i zadbanej skóry, co pomaga na wczesnym etapie walczyć z efektami starzenia oraz codziennych stresów tak, aby jak najdłużej zachować młody wygląd.

Laboratoria Maystar I+D+i dysponują najwyższej jakości wyposażeniem i personelem. Ich pracownicy to sztab profesjonalistów doświadczonych w zakresie dermokosmetyki, produktów pochodzenia roślinnego oraz prowadzenia badań naukowych. Wysiłek badawczy w połączeniu z wytrwałością doprowadził Laboratoria Maystar do stworzenia szeregu własnych patentów będących kluczem do uzyskania bardziej efektywnych i konkurencyjnych produktów.

Nasza marka jest naszą obietnicą

Każdego dnia naszym celem jest wypełnienie zobowiązania wobec naszych Klientów, aby dostarczać rozwiązań w zakresie pielęgnacji urody w oparciu o najlepsze produkty i najbardziej innowacyjne metody aplikacji, które pozwolą im uzyskać najbardziej doskonałe efekty. Naszą maksymą jest spójna praca z szacunkiem wobec naszych produktów i Klientów.

Oferujemy naszym Klientom jakość silnej marki, i uzyskujemy ich zaufanie, będące najlepszym kapitałem naszej firmy.